Skip to content

Zamawianie nagrobka Co trzeba wiedzieć przed zamówieniem?


Poniższe informacje zawarte w 4 krokach są niezbędne w celu przedstawienia wstępnej wyceny oraz realizacji zamówienia. Materiały i informacje dostępne na Naszej stronie pozwolą Państwu zapoznać się z obecną ofertą, nie wszystkie wzory i kamienie dostępne są na stronie dlatego też zapraszamy do kontaktu.


Lokalizacja oraz obecny nagrobek

1. Miejsce

Lokalizacja oraz obecny nagrobek
Wybór wzoru oraz wielkości

2. Wybór nagrobka

Wybór wzoru oraz wielkości
Rodzaj i kolor kamienia

3. Wybór materiału

Rodzaj i kolor kamienia
Kalkulacja wykonania

4. Wstępna wycena

Kalkulacja wykonania

1. Miejsce pochówku wskazuje zwyczajowo na adres cmentarza, czy kościoła w przypadku cmentarzy przykościelnych. Istotną kwestią jest również to czy na wybranym miejscu znajduje się już mogiła czy nagrobek do demontażu.

2. Wybór nagrobka. Zapraszamy do poglądowego zapoznania się ze wzorami prezentowanymi na Naszej stronie. Jeżeli nie znaleźliście Państwo odpowiedniego wzoru czy kształtu to nic straconego, zapraszamy do kontaktu celem wizyty w biurze gdzie stacjonarnie przedstawimy szeroką ofertę.

3. Wybór materiału. Surowiec kamienny to nic innego jak różne rodzaje kamienia typu granit, piaskowiec czy marmur. Każdy z nich ma swoje właściwości i jest mniej lub bardziej odporny na warunki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne. 

4. Wstępna wycena. Do wstępnej wyceny kosztu realizacji nagrobka wymagane są informacje z poprzednich 3 kroków, ponieważ one w większej mierze odpowiadają za końcową cenę. Dodatkowo do nagrobków oferujemy rzeźby, misy czy wazony wykonane z tego samego kamienia.

Zadzwoń by otrzymać wycenę

Każdego dnia jesteśmy do Państwa dyspozycji, by przedstawić wycenę indywidualnie pod zamówienie. Posiadamy bogaty asortyment kamieni do wyboru.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 606 655 103 by porozmawiać o szczegółach zamówienia.