Skip to content

Historia działalności Odkryj początki naszej działalności

Firma Kamieniarska istnieje nieprzerwanie od 1960 roku. Założycielem zakładu był Władysław Jezierski. Działalność zakładu w tamtym okresie polegała na produkcji nagrobków lastrykowych. Od 1977 roku działalność przejął syn Jan Jezierski. W latach osiemdziesiątych działalność zakładu została rozszerzona. Głównym surowcem stał się granit. Rozwój zakładu dotyczył nie tylko surowców podstawowych, lecz również wyrobów gotowych, nagrobków itp. Od 1998 roku zakład prowadzi syn Marcin Jezierski.

Aktualnie firma zajmuje się produkcją wyrobów z granitów krajowych oraz importowanych. Od momentu zakupu surowca po montaż finalny wykonuje to bez pośredników i podwykonawców. Pracownicy naszej firmy ze względu na staż pracy i duże kwalifikacje produkują wyroby o wysokiej jakości. Nie korzystamy tak jak małe firmy z pracowników sezonowych, a produkcja odbywa się cały rok.

Precyzyjne i czyste cięcie lub wycinanie.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Precyzyjne i czyste cięcie lub wycinanie.
Szeroka gama kamieni do wyboru.

BOGATY ASORTYMENT

Szeroka gama kamieni do wyboru.
Możesz wybrać rodzaj i kolor kamienia.

SUROWIEC POD ZAMÓWIENIE

Możesz wybrać rodzaj i kolor kamienia.
Sprostamy najśmielszym oczekiwaniom.

KREATYWNY ZESPÓŁ

Sprostamy najśmielszym oczekiwaniom.

NASZ ZAKŁAD Lokalizacja zakładu

Zakład kamieniarski Jezierski znajduje się w samym centrum Żnina, niedaleko kościoła św. Floriana. Parking dla klientów znajduje się na placu zakładu, po wjeździe przez bramę. Zaraz obok biura znajduje się plac z gotowymi produktami do możliwości zakupu, jak też produktami oczekującymi na odbiór klienta.

O firmie